Muzycy-Nasi Goście

Krzysztof Respondek

Urodzony w Tarnowskich Górach, pochodzi z Miasteczka Śląskiego, aktor i muzyk. W 1992 ukończył studia na Wydziale Aktorskim PWST we Wrocławiu (wydziały zamiejscowe krakowskiej PWST). W latach 1992–1999 był związany z Teatrem Rozrywki w Chorzowie, gdzie występował na ogół w musicalach i miał możliwość współpracować m.in. z takimi reżyserami, jak Józef Szajna, Marcel Kochańczyk, Wojciech Kępczyński. Zdobywca nagrody Złota Maska za za rolę Che Guevary w musicalu Evita.

1 stycznia 1999 dołączył do artystów kabaretu Rak, w którym wygłasza monologi, śpiewa piosenki oraz bierze udział w skeczach. Jest zwycięzcą 3. edycji programu telewizyjnego “Jak oni śpiewają” oraz uczestnikiem programu “Twoja twarz brzmi znajomo”

Pozdrowienia od Krzysztofa Respondka

Chucho

Sławomir Mazur czyli Chucho działający na scenie muzyki disco jak sam pisze na swoim Instagramie jest prekursorem muzyki latino disco w Polsce. To coś nowego w naszym kraju. Czy się spodoba? Myślimy, że znajdzie wielu fanów:)

Chucho
Pozdrowienia od Chucho

Magda Naglik

Magda pochodzi z Krakowa. Od dzieciństwa związana była z muzyką. Swoje pierwsze kroki wokalne stawiała na szkolnej scenie, a później przyszedł czas na różnego rodzaju konkursy muzyczne, które wielokrotnie zwyciężała. Jest m.in. finalistką Małopolskich Talentów.

Dotąd Magda nagrała teledyski do takich utworów jak: „Każdy Nowy Świt”, „Pojednanie” czy w „Pogoni za szczęściem”. Ma także na koncie covery, m.in. „One Moment In Time” z repertuaru Whitney Houston.

Pozdrowienia od Magdy Naglik

The Dziemians

Muzyczne małżeństwo, które tworzy muzykę na YouTube. Zaczęli być rozpoznawani w 2018 roku dzięki stworzonemu coverowi piosenki “A ty bądź”, który był hitem wśród osób, które szukają utworu na pierwszy taniec weselny.

The Dziemians

Pozdrowienia od The Dziemians:)

Michał Masłoń

Urodziny 6 stycznia 1981 roku w Częstochowie, wokalista, kompozytor i autor tekstów Wieczny marzyciel i zbuntowany romantyk, który nie rozstaje się ze swoją walizką.

Michał Masłoń

Pozdrowienia od Michała:)

A tutaj możecie zobaczyć przykład twórczości:

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial