O nas

Drodzy Słuchacze i Prezenterzy,

wspólnie zaczniemy pisać historię Radia FortyPlus 1.9.2018r. o godzinie 18.00.

Właśnie wtedy radio rozpocznie swoją działalność. Każdego dnia, każdy z Was wniesie coś do tej historii.

“Spotkajmy się przy muzyce”- to nasze hasło przewodnie

Przy muzyce wymienimy poglady, opowiemy o ciekawych zdarzeniach, będziemy żartowac, śmiac się lub  wzruszać .

Od Nas zależy , jak potoczy się ta historia. Dzisiaj możemy wstawić tylko pierwszą datę i puste miejsce, które powoli

będzie się zapełniać.

01.09.2018r.- Debiut Radia FortyPlus

Radio FortyPlus jest pomysłem Ewy9 (Dziewiątki), która wraz z Młodą Junior mozolnie rozpoczęły prace nad stroną radiową. Pierwszym prezenterem,

który zainteresował się naszym radiem i udzielił mu dużego wsparcia był Dinoz_Aur. Zaprosił także swoich swoich kolegów, Dariuszka i Adamo.

Dzięki tym trzem prezenterom radio miało szansę zaistnieć. Wkrótce pojawili się kolejni prezenterzy: Lady, Zezowata Afrodyta, Dusia, Korsarz, Atui, Zbyszek, Samu i Nieznajoma.

Nie sposób nie wspomnieć o naszych pierwszych słuchaczach: Nuvola, Zbójnik3, Jarek, Jutrzenka, Nielubaa, adam., i inni.

Poniżej screen z debiutu radia.

16.02.2019r. 

To smutny dzień w historii radia. W tym dniu zmarł Korsarz, jeden z naszych prezenterów. Korsarz kochał muzykę, kochał grać. Będziemy o nim pamiętać.

1.05.2019r.

Od debiutu radia minęło 8 miesięcy, radio ma się dobrze. Przybyło wielu słuchaczy, realizowane są ambitne audycje. Z pierwotnego składu pozostała tylko Dziewiątka, Adamo, Samu i PrincessofNight. Dołączyli do nas Grajek, Muzyk Nocy, Poison, Jerzy, Opcja i Thombike.

1.09.2019r. Pierwsze Urodziny Radia

Minął rok….dzisiaj obchodziliśmy rocznicę istnienia Radia. Audycje trwały od 8:00 do 24:00, a prowadzili je Opcja, Dziewiątka, PrincessofNight, Cicha, Thombike, Adamo,Grajek,  Poison, Samu.

Towarzyszyli nam liczni Słuchacze: Marta, Adaso, Jarek, Białadama, Nielubaa, Ważniak, Tiamat, Mały01, Podlasianin, Pepe, Daktyl i wielu innych. 

Jak zawsze love_hurts wspomagał prezenterów i urozmaicał grafikę na czacie.

Wszystkim dziękujemy za serdeczne życzenia z tej okazji. Dzień upłynął w bardzo sympatycznej atmosferze.

Wszystkim Słuchaczom i Prezenterom Wielkie Dziękuję.

1.09.2020r. Drugie urodziny Radia

Huraaa!! To już dwa lata z Wami! W tym dniu obchodziliśmy drugie urodziny naszego radia. Cały dzień obfitował w atrakcje, a nasi Prezenterzy dali z siebie wszystko. Audycje trwały od samego rana do późnych godzin nocnych.

Nasi wspaniali Słuchacze bardzo licznie uczestniczyli w audycjach.

Serdeczne podziękowania dla naszych wiernych Słuchaczy. Jesteście najlepsi, niezawodni i przesympatyczni.

A oto grupa najcudowniejszych Prezenterów. Ogromne podziękowania za audycje urodzinowe, ale także za mnóstwo wspaniałych audycji oraz czas poświęcony w ciągu całego roku. DZIĘKUJEMY!!!

29.08.2021r. Trzecie Urodziny Radia

Dzisiaj obchodziliśmy trzecie Urodziny Radia, audycje trwały od 6 rano do północy. Dziewiętnastu prezenterów zagrało w tym dniu dla naszych Słuchaczy. Wszystkie audycje był pięknie przygotowane. Cały Radiowy dzień przebiegał bez żadnych zakłóceń. Słuchacze zrobili nam wspaniały prezent ponieważ towarzyszyli nam bardzo licznie od bladego świtu do ostatniej audycji. Ogromne podziękowania dla naszych Słuchaczy i Prezenterów.

Trzeci rok działalności Radia był bardzo pomyślny. Utworzyliśmy wspaniałą grupę Prezenterów, którzy mają niezwykłe pomysły na audycje. Staramy się rozwijać radio i dlatego przystąpiliśmy do Patronite. Zachęcamy wszystkich do drobnych wpłat aby wesprzeć nasze Radio.

A oto najlepsza grupa Radiowych Prezenterów:

Czwarte urodziny Radia 3.09.2022r.

Dziś obchodziliśmy 4-te urodziny naszego Radia. Ostatni rok był kontynuacją naszych działań. Pojawili się jak zwykle nowi Prezenterzy oraz Słuchacze. Audycje w dniu urodzin trwały od samego rana do póznych godzin wieczornych. Słuchacze dopisali i wszyscy wspaniale się bawili. Liczymy, że będzie nam dane robić to co kochamy, czyli umilać czas muzyką i rozmowami w naszym Radiu.

Nasz radiowy, wirtualny tort urodzinowy:)

Jak widać Słuchacze licznie świętowali razem z nami 🙂

W tym roku postanowiliśmy również zorganizować Konkurs z okazji urodzin Radia. Konkurs odbywał się na Facebooku radiowym, do wygrania były nagrody rzeczowe. Konkurs cieszył się zainteresowaniem a troje Słuchaczy otrzymało poniższe nagrody. Ufundowane one zostały ze środków własnych i anonimowego darczyńcy:)

Ekipa Radia Forty Plus przez ostatni rok
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial