Site Overlay

Sylwia Kobuszewska

Kilka słów o...


Sylwia Kobuszewska: Artystka o wielu talentach i pasjach
Sylwia Kobuszewska to wyjątkowa artystka, która łączy w swojej twórczości teatr, muzykę i literaturę. Jej wszechstronność i zaangażowanie w różne dziedziny sprawiają, że jest fascynującą osobowością.
Ścieżka Edukacyjna
Sylwia ukończyła Akademię Teatralną, gdzie zdobyła wykształcenie aktorskie. Jej umiejętności scenicznego wyrazu są niezwykle imponujące. Jednak to nie koniec jej edukacyjnej podróży. Absolwentka filologii francuskiej i polskiej na Uniwersytecie Śląskim, Sylwia posiada również głęboką wiedzę o literaturze i języku.
Twórczość Muzyczna
Sylwia jest autorką tekstów i kompozytorką. Jej piosenki często poruszają ważne tematy społeczne i emocjonalne. Jej głos jest pełen pasji i autentyczności. Możemy posłuchać jej utworu “Na zapomnianą rocznicę” na YouTube. To piękna ballada, która porusza serca słuchaczy.
Dramaturgia i Teatr
Oprócz muzyki, Sylwia jest również związana z dramaturgią. Współpracowała przy spektaklu “I, You, We” wraz z innymi artystami. Jej umiejętność łączenia słowa z dźwiękiem sprawia, że jest niezwykle wszechstronną artystką.
Sylwia Kobuszewska to artystka pełna pasji i autentyczności.

Posłuchaj naszego Artysty

Radio FortyPlus