Site Overlay

Čudna Banda

Kilka słów o...

Čudna Banda: Bałkańska Melodia w Polskim Wydaniu
 
W oceanie różnorodności muzycznej pojawia się zespół, który nie tylko wyróżnia się unikalnym brzmieniem, lecz także przenosi słuchaczy w magiczny świat bałkańskich gór. Čudna Banda to grupa, której muzyka nie tylko podnosi na duchu, ale także opowiada piękne historie o życiu, miłości i tęsknocie.
 
Repertuar Čudnej Bandy to mistyczne połączenie tradycyjnych utworów bałkańskich z kompozycjami autorskimi. Zespół nie tylko odtwarza znane melodie, ale także wplata w nie swoje własne, tworząc unikalny muzyczny krajobraz. Bogactwo instrumentarium oraz ciekawe rytmy sprawiają, że każdy koncert grupy staje się niezapomnianym muzycznym doświadczeniem, przenosząc słuchaczy do innego świata.
 
Za sercem i duszą Čudnej Bandy stoi Zofia Szulakowska, utalentowana wokalistka i autorka muzyki. Absolwentka wydziału aktorskiego PWSFTViT w Łodzi, Zofia zdobyła doświadczenie scenicznego w renomowanych teatrach, takich jak Teatr Stary w Krakowie czy Teatr Narodowy w Warszawie. Jednak to jej niewyczerpane zamiłowanie do muzyki skierowało ją ku innym muzycznym horyzontom.
 
Obecnie wokalistka w zespole Blueberry Hill Band, Zofia Szulakowska zdobyła uznanie na licznych festiwalach w Polsce, prezentując swoje umiejętności zarówno na Pikniku Country w Mrągowie, Polish Boogie Festiwal w Człuchowie, jak i na Master Truck Show w Opolu. Jej udział w programie X Factor oraz Mam Talent to dowód na wszechstronność i niekwestionowany talent artystki.
 
Jednak Zofia Szulakowska to nie tylko wokalistka rockabilly. Jest również założycielką Čudnej Bandy, zespołu, który z dumą przedstawia bałkańskie korzenie w polskim wydaniu muzyki folkowej. Oprócz tego, zdobywczyni dyplomu psychologii, Zofia codziennie dzieli się swoją pasją z dziećmi i młodzieżą, prowadząc zajęcia aktorskie oraz muzyczne.
 
Čudna Banda to nie tylko zespół muzyczny; to podróż do bałkańskiego krajobrazu, wypełniona dźwiękami, które przenoszą słuchaczy do innych czasów i miejsc. Świat tej grupy to harmonia tradycji i nowoczesności, a każdy koncert staje się niepowtarzalnym muzycznym doświadczeniem. Čudna Banda to nie tylko zespół, to magiczna podróż, która porusza serca i dusze.

Posłuchaj naszego Artysty

Radio FortyPlus