Site Overlay

Piąte urodziny radia

Dziś obchodziliśmy 5-te urodziny naszego Radia. Ostatni rok był kontynuacją naszych działań. Pojawili się jak zwykle nowi Prezenterzy oraz Słuchacze. Audycje trwały dwa dni, od samego rana do późnych godzin wieczornych. Słuchacze dopisali i wszyscy wspaniale się bawili. W tych dniach audycje prowadzili: Opcja, Ewa9, Basia40, Dorka i Andree, Julia, PrincessofNight, Appasionata, Wyspiareczka, Paweł, Kasiula, Piotr H., Rysiek34, Anna M., XYZ, Biały Dżentelmen, Primsona, Czatmen.  

Towarzyszyli nam wspaniali Słuchacze: Marta, Olerka, Biała Dama, Anna, Indianera, Gorzka Czekolada, Awita50, Adell, Hajduczek, Paskuda, Obserwacja, Puma, Mia, Bajka, Julciowata, Tylko jestem, Pati, No_kurde, Mietek_pl, Tiamat, Olu, Duszek2, M.in., Marcin, Zulus, Ważniak, Mymusic, Henryk, VictorS, Słodziak, Mrok, Loku, Saper, Ziyo, Kris, Irys, Jola, Ptylkrzydlaty, Jacek X, Siuber, Krzysztof73, Italiano i wielu innych. Liczymy, że będzie nam dane robić to co kochamy, czyli umilać czas muzyką i rozmowami w naszym Radiu,  przez kolejne lata. Szczególne podziękowania dla Awity50 , Przyjaciela Dźwiękowca i Love_Hurtsa za przygotowywanie oraz oprawę graficzną audycji. 

Piąty rok działalności Radia obfitował w zmiany. Powstała nowa strona Radiowa, sfinansowana przez Sympatyka radia FortyPlus. Pojawiły się nowe zakładki oraz funkcjonalności. Szczególnie zachęcamy do słuchania podcastów, które znajdziecie na naszej stronie w zakładce Muzyka. Od tego roku na naszym radiu pojawiły się także Maskotki, Chantal i Agatka. Prowadziliśmy również różne konkursy z nagrodami rzeczowymi.

 

Maskotki Radia FortyPlus
Dziękujemy wszystkim Słuchaczom i Prezenterom za wspólnie spędzone 5 lat
Nasz radiowy, wirtualny tort urodzinowy:)
Ekipa Radia FortyPlus przez ostatni rok

Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za udział w Urodzinach Radia FortyPlus, atmosferę, klimat i stworzenie wspaniałej społeczności. Życzymy wszystkim fantastycznej przygody z Radiem FortyPlus w kolejnych latach.

Radio FortyPlus